De voordelen van een 24K account
  • Recepten bewaren
  • Exclusieve content en aanbiedingen
  • Gratis e-books
24K op tv

Aardappelkroketjes met koolsla

Meng voor de dressing in een grote kom de komijnzaadjes, mayonaise, yoghurt, azijn en honing door elkaar en breng op smaak met een beetje zout en versgemalen peper. Halveer de kool, verwijder de kern en snijd een halve kool zo dun mogelijk en meng door de dressing.

15 min. voorbereiden
Aardappelkroketjes met koolsla

Gepubliceerd op:

Bewerkt op:

Bereidingswijze voor aardappelkroketjes met koolsla

Koolsla
Meng voor de dressing in een grote kom de komijnzaadjes, mayonaise, yoghurt, azijn en honing door elkaar en breng op smaak met een beetje zout en versgemalen peper. Halveer de kool, verwijder de kern en snijd een halve kool zo dun mogelijk en meng door de dressing. Verpak de rest van de kool in vershoudfolie en bewaar in de koelkast. Meng alles goed door elkaar, dek af met folie en laat circa een half uur marineren.

Appel-perencompote
Schil de appels en peren, verwijder het klokhuis en snijd de appels en peren in grove stukken. Stoof de appels en peren met een scheutje water, suiker en kaneel, met het deksel op de pan, op laag vuur in 5 tot 10 minuten gaar. Prak eventueel fijner met een vork.

Aardappelkroketjes
Verwarm de frituur voor op 180 °C. Meng de kaas door de aardappelpuree. Breng op smaak met een beetje zout en versgemalen peper en maak er met behulp van 2 eetlepels kroketjes van. Schep de rijstcrackers in een hersluitbare zak en maak fijn met behulp van een deegroller. Kluts de eieren los in een kom en rol de kroketjes eerst door het ei en daarna door de rijstcrackerkruimels. Bak de aardappelkroketjes circa 3 minuten in de hete frituurolie en laat uitlekken op keukenpapier.

Serveren
Schep de appel-perencompote en de koolsla op bord en leg de kroketjes erbij.

In Ten minste Eetbaar Tot laat Estée zien hoe je meer uit je eten haalt. Houd vers langer vers en maak van je kliekjes nog een heerlijke maaltijd!

Wat anderen vonden van aardappelkroketjes met koolsla

Heb jij dit recept gemaakt? Of wil je graag iets vragen over dit recept? Laat het weten!

0 reacties op aardappelkroketjes met koolsla

Ook lekker

Nieuwsbrief

Elke week nieuwe kook- en eetinspiratie in je mailbox?

Ontvang het heerlijke weekmenu, handige kooktips en populair nieuws over de laatste foodtrends.

Show/hide
Als je je inschrijft, ga je akkoord met onze Gebruiksvoorwaarden en erken je dat je ons Privacybeleid, ons Cookiebeleid en onze VK- en EU-privacyrechten hebt gelezen.