De voordelen van een 24K account

  • Recepten bewaren
  • Exclusieve content en aanbiedingen
  • Gratis e-books
24K op TV

Beenham met honingglazuur

Een heerlijk gerecht voor tijdens het paasdiner!

60 min. voorbereidingstijd
Direct naar recept
Beenham met honingglazuur

Bereidingswijze

Verwarm de oven voor op 170°C (hetelucht 160°C). Snijd het zwoerd van de ham en maak met een mes vierkantvormige inkepingen in het vet van de ham. Pel en pers de knoflook. Meng in een kom de honing, knoflook en mosterd door elkaar. Breng op smaak met zout en peper. Leg de ham in een ovenschaal. Bestrijk de ham met het honingmengsel en steek er takjes rozemarijn in. Rooster de ham circa 45 minuten. Bedruip regelmatig met het honingmengsel.

In The Taste of Life Travel maakt Rudolph van Veen culinaire ontdekkingsreizen. Rudolph neemt je mee naar prachtige plekken over de hele wereld, zoals Florence, New York, Malta, Stockholm en ons eigen Nederland. Op zijn reizen laat hij zich inspireren door lokale gebruiken en culinaire geheimen en creëert hij eigen variaties op deze wereldgerechten, zodat jij ze kunt bereiden in je eigen keuken. 

Miniatuurvoorbeeld

Wat vond jij ervan?

Heb jij dit recept gemaakt? Of wil je graag iets vragen over dit recept? Laat het weten!

0 reacties

Ook lekker

Nieuwsbrief

Elke week nieuwe kook- en eetinspiratie in je mailbox?

Ontvang het heerlijke weekmenu, handige kooktips en populair nieuws over de laatste foodtrends.

Show/hide
Als je je inschrijft, ga je akkoord met onze Gebruiksvoorwaarden en erken je dat je ons Privacybeleid, ons Cookiebeleid en onze VK- en EU-privacyrechten hebt gelezen.