De voordelen van een 24K account

  • Recepten bewaren
  • Exclusieve content en aanbiedingen
  • Gratis e-books
24K op TV

Liquid After Eight

Liquid After Eight; een heerlijke chocolademelk met munt, marshmallows en slagroom. Perfect voor de koudere dagen!

15 min. voorbereidingstijd
Direct naar recept
Liquid After Eight

Bereidingswijze

Snijd de chocolade in stukjes. Bewaar een paar chocoladesnippers voor de garnering. Verwarm de melk met de verse munt in een steelpannetje. Haal de melk van het vuur, dek het pannetje af en laat de munt 10 minuten intrekken. Giet de melk door een zeef en doe terug in de pan. Verwarm opnieuw en voeg de chocolade toe. Laat de chocolade al roerend smelten.

Verdeel de chocolademelk over de mokken en voeg naar smaak een beetje honing toe. Garneer met slagroom, chocoladesnippers, marshmallows en een blaadje munt.

Wat vond jij ervan?

Heb jij dit recept gemaakt? Of wil je graag iets vragen over dit recept? Laat het weten!

0 reacties

Ook lekker

Nieuwsbrief

Elke week nieuwe kook- en eetinspiratie in je mailbox?

Ontvang het heerlijke weekmenu, handige kooktips en populair nieuws over de laatste foodtrends.

Show/hide
Als je je inschrijft, ga je akkoord met onze Gebruiksvoorwaarden en erken je dat je ons Privacybeleid, ons Cookiebeleid en onze VK- en EU-privacyrechten hebt gelezen.