Cupcakes zijn voor iedereen!

In Rudolph‘s Cupcakes deelt Meester Patissier en Meesterkok Rudolph van Veen zijn originele en tongstrelende cupcakerecepten. Hij laat zien dat er voor elke gelegenheid en voor elk moment een passende cupcake te maken valt. Of je nu houdt van chocolade, fruit of hartig: er is voor ieder wat wils.
Rudolph blijft daarnaast trouw aan zijn eigen filosofie: hoe verleidelijk alle glitters ook zijn: alle ingrediënten van zijn cupcakes zijn uitsluitend goed verkrijgbare, natuurlijke ingrediënten. Hij laat zien dat je ook zonder gebruik van kleurstoffen, E-nummers, zilveren balletjes en andere onnatuurlijke ingrediënten prachtige, en bovenal (h)eerlijke cupcakes op tafel tovert!
‘Het maken van gebak heeft altijds iets feestelijks. Van alle soorten gebak vind ik cupcakes het mooiste voorbeeld van ‘democratisch gebak‘. Cupcakes zijn voor iedereen en hebben geen last van een deftig imago. Bovendien zijn ze heerlijk makkelijk om te maken en je hebt er nauwelijks speciaal keukengerei voor nodig. Cupcakes zijn fashionable en soms zelfs stoer. Het idee is simpel: een mals cakeje gebakken in een papieren cupje, opgespoten met een lekkere topping, versierd naar eigen stijl. Makkelijk te maken, makkelijk te delen, en makkelijk te eten.