
Naast koken en bakken is uiteten gaan één van onze grootste hobby’s. De gerechten van sterrenrestaurants zijn net eetbare kunstwerkjes en zo ben je samen met de bijpassende wijnen een avondje onder de pannen. Het lijkt onmogelijk om thuis na te maken, maar de Sterrenchefbox brengt daar verandering.
De Sterrenchefbox
Met de Sterrenchefbox zet je zelf een sterrenwaardig viergangenmenu op tafel (€52,50 p.p.). In de box vind je verse ingrediënten, marinades en sauzen. De chef heeft al de meeste voorbereiding gedaan en jij hoeft alleen maar het gerecht alleen maar af te maken. In slechts een kwartier per gerecht maak jij met behulp van de instructievideo het bord op. Voor de liefhebbers kun je de box uitbreiden met passende wijnen.
Menu van Rutger van der Weel
Wij kregen het menu bezorgd van Rutger van der Weel van Restaurant Katseveer in Wilhelminadorp (Zeeland) om te testen. De gerechten werden in vier grote dozen gekoeld bij ons bezorgd mét een klein flesje bubbels. Het menu was divers en met de uitleg niet al te lastig om te maken. Het was fantastische ervaring om thuis eens aan de slag te gaan met een lekker en uitgebreid viergangenmenu.
De gerechten

Voorgerecht
Dutch yellowtail kingfish uit Colijnsplaat, specerijen, noordzeekrab, vadouvan, vinaigrette van sambai

Tussengerecht
Coquille St. Jaqcues “en papillotte” gegaard met hazelnoot, truffel, knolselderij en paddenstoelen

Hoofdgerecht
Zeeuws lamsrugfilet met peterselie, gnocchi, doperwten, baba ganoush, gegrilde witte asperge, jus van tijm en gerookte knoflook

Nagerecht
Mousse van mocca, cremeux van banaan, gel van Tia Maria, gesuikerde pecannoot.